PARAMA

Skirkite 1,2 % savo pajamų mokesčio Marijampolės apskrities moters veiklos centro veiklai

Kiekvienais metais nuo sausio mėn. 1 d. iki gegužės mėn. 1 d. Lietuvos gyventojai, deklaruodami savo pajamas už praėjusius metus, 1,2 % savo pajamų mokesčio galės skirti pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja. Iki gegužės 1 d. užpildę nesudėtingą formą, Jūs galite 1,2 % nuo praėjusių metų valstybei JAU SUMOKĖTO pajamų mokesčio, pervesti savo nuožiūra pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai. Jeigu šia teise nepasinaudojate, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete.

Kaip galima skirti savo 1,2 % Marijampolės apskrities moters veiklos centrui?

Pirmasis būdas

Jeigu esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį, galite užpildyti ir išsiųsti 1,2 % formą internetu. Tada Jums reikėtų:

  • Įeiti į savo internetinį banką ir pasirinkti elektroninį deklaravimą. Tada bankas Jus perkels į Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę kartu su Jūsų tapatybės patvirtinimu ir visais pagrindiniais asmens duomenimis.
  • Tuomet on-line užpildyti formą FR0512. Visos instrukcijos išsamiai aprašytos.
  • Marijampolės apskrities moters veiklos centro duomenys, kurių Jums prireiks:

Paramos gavėjo kodas: 193218695

Pavadinimas: Marijampolės apskrities moters veiklos centras

Sąskaitos Nr.: LT807181800000071796

Mokėjimo paskirtis: Parama organizacijai

Antrasis būdas

  • Paimkite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos (FR0512) formą, arba ją atsiųskite internetu iš internetinės svetainės www.vmi.lt ir atsispausdinkite.
  • Formos viršuje įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną (nereikia nurodyti jokių kitų savo asmeninių duomenų!).
  • Pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį – už praėjusius metus ir įrašykite mūsų organizacijos duomenis:

Asociacija Marijampolės apskrities moters veiklos centras

Vytauto g. 20, Marijampolė

Įmonės kodas 193218695

Kiek procentų skiriate mums

  • Banko duomenų pildyti nereikia.
  • Apačioje pasirašykite.
  • Įdėkite formą į paprastą voką ir užklijuokite, o ant užklijavimo vietos pasirašykite.

Svarbu:

Formą pildykite spausdintinėmis raidėmis. Jeigu pildote metinę pajamų deklaraciją, 1,2 % prašymą reikėtų atiduoti kartu su ja. Jeigu 2 proc. skiriate ne vienai, o kelioms organizacijoms, svarbu, kad užpildytumėte vienoje, o ne keliose prašymų formose, nes pervedami tik vienoje formoje nurodyti procentai. Išsami informacija apie 1,2 %: www.labdara-parama.lt

Apie mus

Marijampolės apskrities moters veiklos centro misija – gerinti moterų gyvenimo kokybę informavimo, konsultavimo, atstovavimo, pagalbos ir švietimo dėka.

Interneto svetainė sukurta finansuojant SADM

Kontaktai
Susisiekite su mums.
Visos teisės saugomos © 2019 Marijampolės apskrities moters veiklos centras
Sprendimas: MediaERN